makijaĹĽ kielce

O nas

 

Opierając się na wieloletnim doświaczeniu zdobytym w najlepszych szkołach wizażu i kosmetyki zmianiamy i wydobywamy ukryte piękno w każdej z Was. Dokonując metamorfoz dokładamy wszelkich starań abyście czuły się pięknie, wyjątkowo i komfortowo. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, mazowieckiego i  małopolskiego. Oto nasz zespół:

 


Malwina Wierzbowska - wizażystka i kosmetyczka z kilkuletnim doświadczeniem.
Maluje kobiety aby pokazać im jak bardzo są wyjątkowe i piękne. W makijażu główny nacisk kładzie na precyzję wykonania oraz wyobraźnię, która jest doskonałą inspiracją do tworzenia niezwykłych makijaży. Uwielbia bawić się kolorami, łamać zasady, tworzyć nowe "ja" dla swoich klientek. 


 

 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:


-  Sesje zdjęciowe komercyjne.                                                      

-  Sesje zdjęciowe niekomercyjne.  
-  Indywidualna nauka makijażu.

-  Makijaż dla osób indywidualnych.
-  Pokazy makijażu.

   

 

Agnieszka Dudek - wizażystka i kosmetyczka z pasją. Kosmetyka to jej "konik", który rozwija we współpracy z klientami i salonami urody. Wykonując zabieg lub makijaż kieruje się zawodowym doświadczeniem i wiedzą nie zapominając o preferencjach i upodobaniach klientek. Stale pogłębia swoją wiedzę na licznych szkoleniach z zakresu kosmetyki i wizażu.

 

Image and video hosting by TinyPic


 

Sylwia Zdanowska - jest osobą pełną sprzeczności ale z pasją tworzenia i misją niesienia pomocy. Pomaga kobietom w nauce makijażu oraz pielęgnacji skóry. Doradza jak najskuteczniej powinny eksponować atuty urody i sylwetki. Ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne i studia wyższe na kierunku Kosmetologia. Zdobyła również specjalistyczną wiedzę z zakresu szeroko pojętego rozwoju osobistego, komunikacji społecznej i zarządzania czasem. Swoje umiejętności z wizażu i kosmetyki wzbogaciła na wielu szkoleniach oraz prowadzeniu licznych warsztatów, kursów i pokazów makijażu.


Image and video hosting by TinyPic

 

 

Katarzyna Litwińska - doradca ds. pielęgnacji skóry i wizażu w firmie Mary Kay. Zawodowo od ponad 5-ciu lat zajmuje się doborem odpowiedniej codziennej pielęgnacji dostosowanej do potrzeb skóry, a także prowadzi warsztaty makijażowe, na których uczy kobiety jak wydobywać ich naturalne piękno. Dzięki licznym kursom i szkoleniom zdobyła bogatą wiedzę o kosmetykach oraz umiejętności w dziedzinie wizażu. Tym samym realizuje swoją życiową pasję.


Szybki kontakt

tel. 888 551 197

e-mail: kontakt@ukryte-piekno.pl

Partnerzy

Copyright (C) 2017 Ukryte Piękno

Wykonanie:

Rosso - tworzenie stron www, pozycjonowanie