makijaĹĽ kielce

Puder No-Color Powder marki RCMA

Puder No-Color Powder marki RCMA


Puder No-Color Powder stworzony przez legendarnego wizażystę Vincenta RC Kehoe na rynku amerykańskim dostępny jest już od lat sześćdziesiątych. Przygotował on unikalną recepturę pudru utrwalającego, który nie zmienia koloru podkładu. Produkt ten nie zawiera pigmentu, wypełniaczy, ani zapachu. Możesz zatem mieć pewność, że puder ten nie zmieni koloru Twojej skóry. Produkt oparty jest o drobno zmielony talk i lekką krzemionkę, która zapewnia jedwabiste wykończenie.

 Doskonale nadaje się do każdego typu skóry; cery tłuste i mieszane doskonale matuje i zapobiega powstawaniu nieestetycznej, błyszczącej warstwy sebum. Cery suche i naczynkowe chroni, matuje ale nie wysusza dając nienaganny wygląd przez cały dzień.

 


Puder chroni skórę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz zapobiegając powstawaniu wyprysków, zaskórników czy podrażnień. Jest doskonałym wykończeniem makijażu, jak również może stanowić bazę pod cienie (w przypadku codziennego makijażu) czy pomóc w konturowaniu twarzy. 

 

Sposób aplikacji:

  • aby uniknąć efektu białawej maski, puder sypki należy nakładać dużym, gęstym pędzlem, w minimalnych ilościach (polecamy np. pędzel Hakuro H55 lub Maestro 110 r. 24). Najbezpieczniej będzie usunąć nadmiar kosmetyku osadzający się na końcówce włosia przez delikatne odciśnięcie pędzla na nadgarstku. Po tej czynności aplikujemy puder na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków na twarzy. Ponieważ opakowanie posiada duże otwory najlepiej po zakupie zakleić kilka z nich bezbarwną taśmą aby uniknąć wysypywania zbyt dużej ilości produktu.  

Pojemność: 3 oz. (85g.)


Skład:

Talc, Silica

Wyprodukowano w USA dla The Research Council Of Makeup Artists (RCMA)

 

Puder można kupić w sklepie Cosibella.pl


Szybki kontakt

tel. 888 551 197

e-mail: kontakt@ukryte-piekno.pl

Partnerzy

Copyright (C) 2017 Ukryte Piękno

Wykonanie:

Rosso - tworzenie stron www, pozycjonowanie